TOHUM DERGİSİNİN 4. SAYISI OKURLARIYLA BULUŞUYOR!

18 Haziran 2017, 12:28

TOHUM DERGİSİNİN 4. SAYISI OKURLARIYLA BULUŞUYOR!

Tohum dergimizin 4. sayısı Ocak 2012’de okurlarıyla buluşuyor. Tohum yalnızca bir dernek yayını olmanın ötesine geçti. Türkiye’nin tarımsal ahvalini anlatan bir pencere de oldu. Elbette içeriğimizi daha da geliştirmek niyetindeyiz. Bu konuda da katkılarınıza sayfalarımızın açık olduğunu bilmenizi isteriz.


Bu sayıda, Tarım Bakanlığı yapmış bir başka önemli ismi sayfalarımızda ağırlamış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Daha önceki sayılarımızda yer alan değerli bakanlarımız Sn. Hüsnü Doğan, Sn. M. Mehdi Eker’den sonra şimdi de Sn. Prof. Dr. Sami Güçlü ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. Saygıdeğer Bakanımızın söyledikleri tüm sektör tarafından dikkatlice okunmalı fikrindeyiz. Tam 16 sayfamızı ayırdığımız Sayın Bakanımızın mesajları umarız tüm sektörümüz için bir dönemi anlama şansı sunar ve önümüzdeki zamanlar için de yol gösterici olur. Bu vesileyle bizleri kırmayarak sorularımıza cevap veren Sayın Prof. Dr. Sami Güçlü’ye şükranlarımızı iletiyoruz.

TÜRKTED’in de üyesi olduğu Avrupa Tohumculuk Derneği'ni (ESA) bu sayımızda daha yakından tanıtmaya çalıştık. Ayrıca, tohumculuk sektörüne bir ömür boyu sadece emek vermekle kalmayıp gönlünü de veren MayAgro Şirketinin kurucusu Sayın Mehmet Ali Yormazoğlu’na da bu sayımızda yer verdik. (Derginin elektronik kopyası için buraya tıklayın).

  Tematik Medya