24 Ekim 2020, 02:32

Değerli Üyelerimiz,

Kıymetli Paydaşlarımız,

 

turktedonlineseedfair tohumluk ve teknolojileri fuarımıza gösterdiğiniz ilgi nedeniyle hepinize çok teşekkür ediyoruz. 

 

Özellikle tanıtım videomuzun yayınlanmasından sonra fuarımıza gösterilen ilgi ve teveccüh vizyoner yaklaşımımızın isabetliliği konusunda bizleri daha da yüreklendirmiştir. . 

 

Uluslararası Tohum Federasyonu (ISF) Genel Sekreteri Sayın Michael Keller ve Asya Pasifik Tohumcular Birliği (APSA) yönetim Kurulu Başkanı Sayın Muhammet Tahir’in derneğimize hazırladıkları videoları göndererek fuarımıza ISF ve APSA nın desteklerini ifade etmeleri de memnuniyet vericidir.  Bu durum fuarımızın uluslararası boyutuna yeni bir derinlik ve zenginlik kazandırmış oldu.

 

Ayrıca FAO, ICARDA, ECOSA, Bakanlığımızın ECO-RCC birimi ve BİSAB da destekleyen kuruluşlarımız arasında yerlerini aldılar. Kendilerine teşekkür ediyoruz.

 

Sektörümüz için önemli bir düzenleme olan GROWTECH Fuarının önümüzdeki yıla ertelenmesi de turktedonlineseedfair fuarımıza olan ilgiyi artırdı.

 

Bu nedenlerden dolayı Yönetim Kurulumuz, fuarımıza gelen bütün katılım/sponsorluk taleplerinin yerine getirilmesi ve beklentiler çerçevesinde katılımcı ve ziyaretçilerin kesintisiz kolaylıkla fuara katılımını sağlamaları amacıyla fuar tarihlerini 23-29 Kasım 2020 olarak revize etmeyi uygun bulmuştur.   

 

 

SPONSORLARIMIZ:

 

 

PLATİN SPONSOR: HMCLAUSE

 

ALTIN SPONSORLAR: VILMORIN MIKADO, PROGEN TOHUM VE YÜKSEL TOHUM

 

GÜMÜŞ SPONSORLARIMIZ: AG TOHUM VE RIJK ZWAAN

 

BRONZ SPONSORLARIMIZ: AKDENİZ TOHUM, POLTAR VE GOLDEN WEST 

 

Fuarımıza ilişkin detaylı bilgileri İkinci Duyuru Tanıtım Videomuzda https://www.youtube.com/watch?v=ElgIMo3p6ZQ bulabilirsiniz.  

 

 

Fuarımızın web sayfası adresi:   https://www.turktedonlineseedfair.com 

 

 

Genel Sekreterliğimiz sizi düzenli olarak bilgilendirmek ve sorularınıza cevap vermek için sizinle irtibat halinde olacaktır. 

 

Sizleri aramızda görmekten büyük bir mutluluk duyacağız.

 

Saygılarımızla

 

TÜRKTED YÖNETİM KURULU