04 Nisan 2021, 00:52

Derneğimizin 24ncü olağan Genel Kurulu 31 Mart 2021 Çarşamba günü Ankara'da gerçekleştirilmiştir.

Nezih bir ortamda ve geniş bir katılımla gerçekleşen Genel Kurulumuzda üyelerimiz son iki yılda Derneğimizin kaydettiği başarılı çalışmalara vurgu yapmışlar ve Yönetim Kurulumuzu tebrik etmişlerdir. 

Yapılan seçim sonucunda Yönetim Kurulu asil üyeliklerine Sayın Dr. Mehmet Mete Kömeağaç, Sayın Burak Gönen, Sayın Mete Murat Şölen, Sayın Figen Atabek, Sayın Aykut Özbuğday, Sayın İ. Hamit Esin ve Sayın Mustafa Küheylan seçilmiştir. 

Denetleme Kurulu asil üyeliklerine ise Sayın Yusuf Yormazoğlu, Sayın Davut Keleş ve Sayın Tayyib Arslan seçilmiştir. 

Genel Kurulda seçilen yeni yönetim kurulu üyeleri ilk yönetim kurulu toplantısını aynı tarihte gerçekleştirmiş ve Yönetim Kurulu Başkanlığına Dr. Mehmet Mete Kömeağaç, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılıklarına Burak Gönen ve Mete Murat Şölen, Sayman üyeliğe ise Aykut Özbuğday seçilmiştir.

Genel Kurulumuzun Üyelerimize ve Tohumculuk Sektörümüze hayırlı olmasını diliyoruz. Siz sayın üyelerimizin problemlerinin çözümü ve sektörümüzün yurt içinde ve yurt dışında en iyi şekilde temsil edilmesi için her zaman olduğu gibi ilk günkü gayret, azim ve kararlılıkla çalışacağımızı bilgilerinize saygılarımızla arz ederiz.

TÜRKTED YÖNETİM KURULU